Hizmetler

Anasayfa Hizmetler Protez Saç Bakımı

Tech Hair Protez Saç

Protez Saç Bakımı

Bilgilerinizi gönderin

Hemen sizi arayalım

  PROTEZ SAÇ BAKIMI GEREKLİ Mİ ?

  Protez saç bakımının , protez saçın yapımı kadar dikkatli ve kaliteli yapılması gerekir. Bu protez saçın kullanım ömrünü uzatır ve konforunu artırır. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler gösteriyor ki, saç sorunlarına çözüm arayan, protez saç kullanan veya kullanmak isteyen insanların zihinlerinde genellikle benzer sorular oluşuyor. Bu noktada önemli olan kişilerin kafalarında oluşan sorulara, objektif ve gerçek cevaplar vererek, saç sorunu yaşayanları ve protez saç kullanıcılarını doğru bilgilendirip olası mağduriyetlerin önüne geçmektir.

   Ne yazık ki her sektörde olduğu gibi protez saç sektöründe de salt kâr amaçlı çalışan bazı firmalar, bu soruların birçoğuna satış odaklı cevaplar vererek, kullanıcıların mağduriyetine sebep oluyorlar. Protez saç yapımından sonra protez saç bakımı ile aslında gerçek süreç başlıyor. Protez saç bakımında kaliteli hizmet ürünün kullanımını artırıyor. Ayrıca protez saç bakımı ile ürünün görsel katkısı bozulmadan korunuyor.

   

  PROTEZ SAÇ BAKIMI AŞAMALARI NELERDİR ?

   
  • 1.) Saçlar, saç derisi ve yeni çıkan saçlara zarar vermeden çıkarılması için protez saç çözücü uygulanır.
  • 2.) Saç derisine bakım yapılır.
  • 3.) Protez saçın bakımı yapılır ve sorunlar varsa düzeltilir.
  • 4.) Su bazlı yapıştırıcı uygulanır.
  • 5.) Protez saç geri takılır.
  •  
  • Bu şekilde yapılan saç bakımıyla tercih edilen protezde değişiklik olacaksa bakım seansları sırasında yapılabilir. Ancak herhangi bir değişiklik söz konusu değil ise bakım yapılarak işlem sona erer. Saç protezleri kadınlarda da erkeklerde de tercih edilebilir.Özellikle kanser tedavisi görenler için geçici olan aranan çözümlerde memnun edici sonuçların alınmasını sağlamayı başaran protez saçlar bakımlarının kolay olması sebebiyle herkes tarafından kolayca kullanabilir. Protez saç bakımında tercih edilen basım seçenekleri, normal saçlar gibidir.
  Adres (İstanbul Şube)

  Mecidiyeköy Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:60 Hanımkadın, İş Merkezi D:10 Şişli / İstanbul

  Telefon (İstanbul Şube)

  Telefon: 0 (212) 272 72 45
  GSM:    0 (530) 280 39 28

  Çalışma Saatleri

  Hafta içi:    09:00 - 20:00
  Hafta sonu: 10:00 - 18:00

  Tech Hair Protez Saç

  Sonuç Odaklı Hizmet Veriyoruz !

  Tech Hair Protez Saç firması olarak, müşterilerimize daima sonuç odaklı hizmet veriyoruz. Dünya üzerinde gelişen protez saç teknolojisini takip ediyoruz. Kendimizi daima yenilemeye devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için daima en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

  Kişiye Özel Tasarım

  Müşteri isteğine göre saç kalıbı alınır.

  Doğal & Estetik

  Estetik ve şık tasarıma sahiptir.

  Güçlü

  Saç telleri ve saç kökleri güçlüdür.

  Nefes Alan Yapı

  Özel nefes alan banta sahiptir.

  Whatsapp Mesajı Gönder 💬