Hizmetler

Anasayfa Hizmetler Çocuk Protez Saç

Tech Hair Protez Saç

Çocuk Protez Saç

Tech Hair Protez Saç

Sonuç Odaklı Hizmet Veriyoruz !

Tech Hair Protez Saç firması olarak, müşterilerimize daima sonuç odaklı hizmet veriyoruz. Dünya üzerinde gelişen protez saç teknolojisini takip ediyoruz. Kendimizi daima yenilemeye devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için daima en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Kişiye Özel Tasarım

Müşteri isteğine göre saç kalıbı alınır.

Doğal & Estetik

Estetik ve şık tasarıma sahiptir.

Güçlü

Saç telleri ve saç kökleri güçlüdür.

Nefes Alan Yapı

Özel nefes alan banta sahiptir.

ÇOCUK PROTEZ SAÇ

Çocuklarda da tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi saç sorunları yaşanmaktadır. Alopesi yada halk arasında bilinen adıyla saç kıran rahatsızlıkları bunun başlıca sebepleri olmakla birlikte saç derisinde meydana gelen yanık yada yara izleri de saç kaybına neden olmaktadır. Saç kayıpları yetişkinlerde daha normal algılanırken çocuklar için maalesef travmatik sorun haline dönüşebilmektedir. Saç sorunları çocukların ruhsal yaşantısına etki etmekle birlikte sosyal gelişimini de kötü etkileyebilmektedir.

Özellikle diğer çocuklar tarafından yapılan kötü eleştiri ve söylemler yıkıcı olabilmektedir. Bu durumla karşılaşmama ve çocukların daha mutlu olmasını sağlamak amacıyla uzmanlar tarafından da protez saç önerilmektedir. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımız umarız ki böyle bir sorun yaşamaz fakat saç sorunu yaşaması durumunda Tech Hair Protez Saç olarak her an yanınızdayız. Amacımız daha mutlu daha özgüvenli ve gelişimini iyi tamamlamış güzel nesiller yetişmesidir.

Tech Hair Protez Saç olarak İstanbul ve çevre illerde bir çok kullanıcımıza destek vermekten mutluluk duyuyoruz. Sizi de yaşadığınız sorunlarda tüm sorularınıza cevap verebilmek amacıyla merkezimize  bekleriz.

 

PROTEZ SAÇ NASIL UYGULANIR ?

 
1.) ÖLÇÜLENDİRME:

Saç Yerleştirme işleminin ilk basamağını oluşturan “ölçülendirme”nin hatasız yapılması, sonraki adımların başarısında önemli rol oynar. Ölçülendirmede; saç kaybı yaşanan bölgenin biometrik bir saç tasarımı oluşturulur. Bölgesel saç yoğunlukları belirlenir. Saçın; renk, kalınlık-incelik, dalga boyu gibi yapısal özellikleri ayrıntılı bir şekilde saptanır. Ön tasarımın gerçek tasarıma dönüştürülmesi yaklaşık 6 hafta gibi bir süreçtir.

2.) YERLEŞTİRME:

İşlemin başarısı, ölçülendirme ve üretim aşamalarıyla yakından alakalıdır. Saç protezi bu aşamada özel medikal ürünlerle tasarımı alınmış bölgeyi kapsayacak şekilde uygulanır.

3.) PROTEZ SAÇ TASARIMI:

Son aşamada, yüz yapısına uygun saç kesimin yapılması ile saçsızlığa veda edilir. Burada dikkat edilmesi gereken ,bu çok önemli aşamada işlemin uzman olmayan donanımsız kişi tarafından yapılması,doğallıktan tamamen yapay bir görünüme sahip olmanıza neden olur.Son aşamanın profesyönel bir saç kesimi ile tamamlanması,rahat kullanım için çok önemlidir. Bu çok önemli aşamanın bilinçsiz ve donanımsız kişiler tarafından gerçekleştirilmesi, estetikten yoksun ve doğallıktan uzak görüntülere yol açabilir. Son aşamanın, profesyönel bir saç kesimiyle tamamlanması, rahat ve özgür bir kullanım için gereklidir.

Adres (İstanbul Şube)

Mecidiyeköy Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:60 Hanımkadın, İş Merkezi D:10 Şişli / İstanbul

Telefon (İstanbul Şube)

Telefon: 0 (212) 272 72 45
GSM:    0 (530) 280 39 28

Çalışma Saatleri

Hafta içi:    09:00 - 20:00
Hafta sonu: 10:00 - 18:00

Bilgilerinizi gönderin

Hemen sizi arayalım

    Whatsapp Mesajı Gönder 💬