Hizmetler

Anasayfa Hizmetler Erkek Protez Saç

Tech Hair Protez Saç

Erkek Protez Saç

ERKEK PROTEZ SAÇ

Öz güven, kendini ifade edebilme, iletişim ve sosyalleşme konusunda büyük bir role sahiptir.Protez saçı, diğer saçlanma sistemlerinden ayıran en büyük özellik, uygulama esnasında ve sonrasında cerrahi müdahale gerektirmediği için ağrı, acı ve yara gibi problemleri yoktur.2 saat gibi kısa bir sürede yeni saçlarınıza kavuşursunuz.Ekim işlemi ile saç ektirenlerin zaman, fiyat, ağrı, acı, yara, apse ve en önemli dezavantajlarından biride tek seferde sonuç alamamalarıdır. İstedikleri sonuçları alamamak, saçların istediği yönlerde çıkmaması gibi problemlerle uğraşmak durumundadırlar. Sonuç olarak paranızı ve sağlığınızı sokağa atmayın. Tech Hair Protez Saç olarak Erkek Protez Saç sektöründe en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

PROTEZ SAÇ NEDİR ?

Protez saç profesyonel uzmanlar tarafından ölçülendirme yapılan ve %100 insan saçı dokusundan gelişmiş teknik yöntemlerle üretilmekte olan saç protezinin özel yapıştırıcılarla saçsız ya da seyrek olan saç bölgelerine yerleştirilip şekillendirilmekte olan yönteme denilmektedir. Tıbbi operasyon gereği duyulmayan ve memnun kalınmadığı takdirde ger dönüşü mümkün; hijyenik, kullanım açısından sorunsuz, dayanıklılık açısından sağlam ve estetik görüntüye kavuşturan bir uygulamadır.

Protez saç uygulamasının ilk adımı olan “ölçülendirmenin“ doğru yapılmış olması son derece önemlidir. Ölçülendirme işleminde saçların dökülmüş veya seyrekleşmiş bölgeleri belirlenir. Uygulama yapılacak bölgenin saç kalıbı oluşturulur. Kişiden alınacak saç örneği ve özelliklerinin (rengi, kalınlığı, uzunluğu ve dalga şekli gibi) özel bir sipariş formuna kayıt edilmesi ile birlikte bu aşama tamamlanmış olur. Uygulama işleminin başarısı; saçı tamamlanacak kişiye var olan saçlarının yoğunluk/seyreklik gibi özelliklerinin iyi tespit edilmesine bağlıdır. Sektörde yapılan en büyük hata da budur. Maalesef “Protez Saç kullanan firmalardaki” saçın anlaşılmasının sebebi, ya önlerdeki diplerin kendi saçından çok ayrı bir renkte olması (sarı veya belirgin bir koyu hat), ya da tepe bölgelerinin çok yoğun olmasıdır. O yüzden bu aşamanın tecrübeli, uzman ve bilinçli eller tarafından yapılmaması estetik olmayan görünüme sebep olabilir.

 

PROTEZ SAÇ NASIL UYGULANIR ?

 
1.) ÖLÇÜLENDİRME:

Saç Yerleştirme işleminin ilk basamağını oluşturan “ölçülendirme”nin hatasız yapılması, sonraki adımların başarısında önemli rol oynar. Ölçülendirmede; saç kaybı yaşanan bölgenin biometrik bir saç tasarımı oluşturulur. Bölgesel saç yoğunlukları belirlenir. Saçın; renk, kalınlık-incelik, dalga boyu gibi yapısal özellikleri ayrıntılı bir şekilde saptanır. Ön tasarımın gerçek tasarıma dönüştürülmesi yaklaşık 6 hafta gibi bir süreçtir.

2.) YERLEŞTİRME:

İşlemin başarısı, ölçülendirme ve üretim aşamalarıyla yakından alakalıdır. Saç protezi bu aşamada özel medikal ürünlerle tasarımı alınmış bölgeyi kapsayacak şekilde uygulanır.

3.) PROTEZ SAÇ TASARIMI:

Son aşamada, yüz yapısına uygun saç kesimin yapılması ile saçsızlığa veda edilir. Burada dikkat edilmesi gereken ,bu çok önemli aşamada işlemin uzman olmayan donanımsız kişi tarafından yapılması,doğallıktan tamamen yapay bir görünüme sahip olmanıza neden olur.Son aşamanın profesyönel bir saç kesimi ile tamamlanması,rahat kullanım için çok önemlidir. Bu çok önemli aşamanın bilinçsiz ve donanımsız kişiler tarafından gerçekleştirilmesi, estetikten yoksun ve doğallıktan uzak görüntülere yol açabilir. Son aşamanın, profesyönel bir saç kesimiyle tamamlanması, rahat ve özgür bir kullanım için gereklidir.

Adres (İstanbul Şube)

Mecidiyeköy Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:60 Hanımkadın, İş Merkezi D:10 Şişli / İstanbul

Telefon (İstanbul Şube)

Telefon: 0 (212) 272 72 45
GSM:    0 (530) 280 39 28

Çalışma Saatleri

Hafta içi:    09:00 - 20:00
Hafta sonu: 10:00 - 18:00

Tech Hair Protez Saç

Sonuç Odaklı Hizmet Veriyoruz !

Tech Hair Protez Saç firması olarak, müşterilerimize daima sonuç odaklı hizmet veriyoruz. Dünya üzerinde gelişen protez saç teknolojisini takip ediyoruz. Kendimizi daima yenilemeye devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için daima en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Kişiye Özel Tasarım

Müşteri isteğine göre saç kalıbı alınır.

Doğal & Estetik

Estetik ve şık tasarıma sahiptir.

Güçlü

Saç telleri ve saç kökleri güçlüdür.

Nefes Alan Yapı

Özel nefes alan banta sahiptir.

Bilgilerinizi gönderin

Hemen sizi arayalım

    Whatsapp Mesajı Gönder 💬